biuro@barf.pl (32) 220 12 58 centrala / fax. (32) 229 57 27

Z pomocą duńskich i niemieckich ekspertów od żywienia psów i kotów, firma Primex Sp z o.o. opracowała unikalne mieszanki, które gwarantują optymalne karmienie psa, już od 4-5 tygodnia do końca jego życia.

Jest to optymalnie zbilansowana karma BARF, najwyższej jakości i co najważniejsze – najzdrowsza naturalna karma jaka do tej pory istnieje na rynku. Teraz karmienie Barfem staje się bardzo łatwe. Nie trzeba już myśleć co mieszać, co dodawać, jak podawać itp.
Obie mieszanki składają się następujących gatunków mięs: cielęciny, wołowiny, indyka, kurczaka, koniny, baraniny, królika, kaczki, gęsi i łososia. Taka różnorodność rodzajów mięsa daje możliwość zapobiegania stanom zapalnym, problemom żołądkowo/jelitowym, problemom z nadwagą czy niedowagą, itp.

Produkty te produkowane są z najwyższej jakości surowców i pakowane są w opakowania 1 kg. Produkty te oparte są na najnowszych badaniach oraz wiedzy o optymalnym żywieniu psów i kotów, gdzie podstawą jest genetyka i ewolucyjna potrzeba psa, z dodaniem optymalnych składników dla optymalnego zdrowego funkcjonowania psa w dzisiejszych warunkach.
Original Barf Beginning, Lifetime  produkowane są ze świeżego surowca, bez jakichkolwiek dodatków smakowych, barwników czy konserwantów.