biuro@barf.pl (32) 220 12 58 centrala / fax. (32) 229 57 27

Firma Primex należy do ścisłej czołówki firm w UE, specjalizujących się w produkcji karmy BARF dla psów i kotów. W Polsce firma rozpoczęła produkcje BARFA w roku 2007 w oparciu na wieloletnim doświadczeniu produkcji BARFA w Skandynawii i jest jedynym w kraju producentem oryginalnych produktów BARF najwyższej, jakości.

Swoja stabilna pozycje na rynku i doskonalą markę Primex zawdzięcza rygorystycznym wymogom jakości oferowanych produktów. Produkujemy według najbardziej rygorystycznych zasad higieny i jesteśmy pod stałym nadzorem Powiatowego i Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii.

zezwolenie_weterynaryjneDzięki oparciu produkcji na surowcu najwyższej, jakości, jesteśmy w stanie zapewnić unikalna, pełną kontrole produktu w trakcie całego procesu produkcyjnego, rozpoczynając od naturalnej hodowli zywca w wyselekcjonowanych hodowlach rolnych. Wyselekcjonowana baza surowcowa daje nam gwarancje dostaw wysokiej, jakości surowca, wyłącznie przeznaczonego do konsumpcji ludzkiej.

Nasz asortyment składający się z ca 65 różnych produktów, produkowanych według oryginalnych receptur BARFA, to polaczenie doskonałego polskiego surowca mięsnego z wieloletnim skandynawskim doświadczeniem w karmieniu BARFEM.

Produkujemy według systemu kontroli, jakości w oparciu o krytyczne punkty, jakości – HACCP, a nad produkcja czuwa stale nadzór inspekcji weterynaryjnej.

Nasze produkty BARF eksportowane są do Danii, Szwecji, Niemiec, oraz Czech, gdzie do grona naszych klientów należy wielu mistrzów świata.

Cala nasza filozofia firmy opiera się na idei, ze BARFowanie to najlepsza forma karmienia psa

Według naszego zdania, karmienie Barfem daje psu, lepsza i dłuższa, jakość życia oraz zabezpiecza psa przed chorobami spowodowanymi karmieniem suchymi karmami.

Naszym celem jest udostepnienie właścicielowi psa, surowej karmy mięsnej w sposób, który pozwoli mu w bardzo łatwy i prosty sposób optymalnie karmić swojego pupila.

Nasz koncept jest bardzo prosty. Tak jak my ludzie powinniśmy jeść zdrowo i zróżnicowanie, tak samo nasze pupile musza mieć ta możliwość. Dlatego poprzez naszych dystrybutorów na terenie całego kraju, oferujemy świeżo mrożone produkty BARF.

Mamy nadzieje, ze nasza idea i fanatyzm obejmie wszystkich właścicieli psów i kotów, umożliwiając tym samym długoletnie współżycie w radości i szczęściu, bo pamiętajmy, ze pies to nasz najlepszy przyjaciel.

pdfpdfpdfpdfpdfpdfpdfpdfpdf