SUPERFLEX – AKTYWNY

Aktywne stawy wymagają odpowiedniego smarowania, a dzięki odpowiednim składnikom odżywczym możesz wzmocnić stawy i mięśnie psa, a także zapobiec obrażeniom.
SUPERFLEX – AKTYWNY dostarcza odpowiednie elementy budulcowe w zaawansowanej i silnej formule niezbędnych składników odżywczych dla aktywnego psa.

SUPERFLEX zawiera docelowe składniki odżywcze dla mięśni, ścięgien oraz chrząstki. Oprócz glukozaminy i MSM, zielonych małż,  produkt ten zawiera zioła, które maja efekt kojący na stany zapalne, oraz redukują kwasy w organizmie.

Boswellia Serrata to żywica z drzewa Boswellia, który w ostatnim czasie zdobył uznanie, jako że znacznie redukuje zapalenia stawów, poprawia układ immunologiczny, działa antystresowo oraz balansuje system hormonalny organizmu. Badania naukowe potwierdzają redukcję zapaleń stawów o 71% w 6 tygodni.

Korzeń kurkumy to jeden z absolutnych liderów o najwyższym poziomie antyoksydantów. Składnik aktywny – Kurkumina- obniża poziom stresu, jest przeciwzapalny i chroni komórki przed zniszczeniem.

Korzeń rosyjski zwiększa wytrzymałość i energię fizyczną oraz stymuluje system immunologiczny.

Zielone małże z Nowej Zelandii zawierają glukozaminę oraz chondroitynę. Stymulują produkcję chrząstki kostnej.

KOLAGEN jest najczęściej spotykanym białkiem w organizmie, dającym siłę i zwinność.  Jest naturalnym składnikiem w chrząstkach, ścięgnach, włosach, skórze i paznokciach. Jest ważny przy ich odnowie. Kolagen ma naturalną zwartość glukozaminy, chondroityny i hialuronu.

Witamina C z dzikiej róży i askorbinian sodu dostarczają mnóstwo antyoksydantów.

OPC jest to ekstrakt z pestek winogron, który zawiera polifenole, jest naturalnym składnikiem przeciw starzeniu się, przeciw stanom zapalnym, przeciw stanom bakteryjnym. OPC zwiększa cyrkulację krwi w organizmie, wzmacnia kości i serce.

Probiotyk promuje zdrowe środowisko w żołądku i jelitach przez dostarczenie dobrych bakterii i utrzymanie równowagi w jelitach. Probiotyk znany jest z wzmocnienia systemu immulogicznego i zwiększenia produkcji witaminy B, która ważna jest dla poziomu energii.

Beta-Glukan (1,3/1,6) podwyższa wytrzymałość, wspomaga system immunologiczny i zwalcza infekcje. Uważa się, że Beta-Glukan stymuluje rozwój komórek NK (Natural Kiler) odpowiedzialnych za obronę przed wirusami i komórkami nowotworowymi.

Bromelina jest enzymem z owoców (ananasy). Znanym z właściwości przeciwzapalnych. Zwiększa wchłanianie i wykorzystanie białka.

Zawartość: Glukozamina, MSM, zielone małże, kolagen, dzika róża, kurkuma, pokrzywa, mniszek lekarski, rosyjski korzeń, lucerna, dziurawiec, boswellia serrata, czarci pazur, witamina C, OPC (ekstrakt z pestek winogron), silica (dwutlenek krzemu), papryka, bromelina, probiotyk.

Zalecana dawka dzienna: 1/3 łyżeczki na każde 10 kg masy ciała psa. Załączona łyżeczka zawiera 3,5 g. Wymieszać z wodą lub naturalnym jogurtem.

Wszystkie składniki są przeznaczone do spożycia przez ludzi. Wyprodukowano w Danii.

SKŁADNIKI ODŻYWCZE: białko, aminokwasy, witaminy, minerały i naturalne antyoksydanty.

Można podawać od 6 miesiąca

Uwaga! Nie podawać sukom karmiącym. W takich wypadkach używaj zielonych małż.

Trzymać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej.