Karma dla psa

Produkujemy według najbardziej rygorystycznych zasad higieny i jesteśmy pod stałym nadzorem Powiatowego i Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii. Nasz asortyment składający się z 65 różnych produktów, produkowanych według oryginalnych receptur BARFA. To polaczenie doskonałego polskiego surowca mięsnego z wieloletnim skandynawskim doświadczeniem w karmieniu zwierząt. Produkujemy według systemu kontroli, jakości w oparciu o krytyczne punkty, jakości – HACCP. Wszystkie produkty BARF® są naturalne, świeże i szokowo mrożone do temperatury -25°C, dzięki czemu zachowują wszystkie składniki odżywcze i minerały.

Opakowania – 1kg. (granulat, jak na zdjęciu)
Sposób podawania: rozmrozić i podać. Absolutnie nie gotować!

Pełny asortyment w wersji do druku

Baranina

Cielęcina

Dziczyzna

Produkt dostępny w kilku wariantach smakowych: baranina mielona z kości, baranina mielona bez kości, mix podrobowy barani, żołądki baranie z zawartością (kostka), żołądki baranie z zawartością.

Cięlęcina dostępna w kilku wariantach smakowych: cielęcina mielona z kością, cielęcina mielona bez kości, delikates cielęcy, kości cielęce, kolanka cielęce.

Produkty Barf zawierające mięsko z jelenia dostępne jest w następujących wariantach: jeleń, mięso mielone z kością, jeleń, mięso mielone bez kości, jeleń, kości.

Gęś

Indyk

Kaczka

Mięso z gęsi to bogactwo pełnowartościowego białka i tłuszczy nienasyconych. Produkty Barf dostępne są w kilku wariantach: mielone z kością, szyje całe, skrzydło z kością.

Produkty z indyka dostępne są różnych wariantach smakowych: indyk mielony z kością, golonko z chrząstką, szyje całe, szyje cięte w plastry, skrzydło z kością, lotki.

Karma Barf z kaczką to dobre rozwiązanie dla zbilansowanej diety pupila, dostępne w kilku wariantach: mięso mielone z kością, szyje całe, skrzydło z kością.

Królik

Kurczak

Nasza karma zawiera wysokiej jakości mięso z królika, które charakteryzuje się wysoką zwartością białka i niską ilością tłuszczu. W ofercie posiadamy mielone mięso z królika z kością.

Produkty z kurczaka są bogatym źródłem białka. W ofercie posiadamy kilka wariantów smakowych: kurczak mięso mielone z kością,
kurczak szyje całe, kura rosołowa – cięta na 1/2 lub 1/4, kura rosołowa mięso mielone z kością.