Surowa karma dla psa

Chcesz zmienić dietę pupila na dostosowaną do jego potrzeb biologicznych? A może Twój czworonóg jest już na diecie BARF i szukasz sprawdzonego dostawcy zróżnicowanych mięs mielonych, takich jak baranina i cielęcina, dostarczającego świetne produkty przygotowane wedle rygorystycznych standardów? Jako producent surowej karmy dla psów zapraszamy Cię do sprawdzenia naszej oferty – gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i higienę naszych artykułów, a także bogactwo smaków, które z pewnością przypadną Twojemu zwierzakowi do gustu.

BARF – najważniejsze założenia i atuty diety

Jako oryginalny, polski producent możemy pochwalić się wiedzą i doświadczeniem na temat oferowanych przez nas wyrobów. Karmy dla psów zgodne z dietą BARF to nie tylko gotowe do podania mięsne przysmaki – to także styl żywienia oparty na badaniach naukowych. Według jego założeń zawartość miski czworonoga powinna być dopasowana do biologicznych potrzeb jego gatunku. W praktyce oznacza to wysoką zawartość surowych mięs — od kurczaka, przez baraninę i cielęcinę, aż po królika i dziczyznę, a także jak najmniejszą zawartość zbędnych dodatków.

Surowe mięso mielone dla psa — wyłącznie od sprawdzonych dostawców

Ten styl żywienia może budzić pewne obawy co do higieny przygotowania posiłków dla zwierzaka, dlatego jako producent poświęcamy szczególną uwagę każdemu etapowi powstawania naszych artykułów. Nasz asortyment to kilkadziesiąt różnych opcji zgodnych z oryginalnymi recepturami BARF. Aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo i pewność wyboru, dbamy o to, aby surowe mięso mielone dla psów dostępne w naszym sklepie pochodziło z certyfikowanych polskich hodowli.

Nasze karmy produkujemy według najbardziej rygorystycznych zasad higieny, pozostając pod stałym nadzorem Powiatowego i Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii. Przestrzegamy specjalnego systemu kontroli jakości opartego na punktach krytycznych – czyli standardu HACCP, który wyróżnia najlepszych producentów żywności. Wszystkie mięsa, takie jak drób, dziczyzna, cielęcina czy baranina mielona dla psa BARF® jest w pełni naturalna i świeża. Dzięki szokowemu mrożeniu do temperatury -25°C nasze produkty zachowują wszystkie niezbędne składniki ożywcze, witaminy i minerały.

Co znajdziesz w asortymencie BARF® Original?

Nasze surowe mięsa dostarczymy Ci w formie granulatu – tak, jak prezentuje się na zdjęciach poniżej. Przygotowane w ten sposób kawałki będą łatwe do pogryzienia przez Twojego zwierzaka niezależnie od jego rozmiaru. Każdy z naszych produktów, takich jak dziczyzna, drób, baranina czy cielęcina mielona dla psa, jest dostępny w kilku wariantach smakowych, które Twój zwierzak z pewnością doceni. Pełny asortyment naszych dostępnych karm znajdziesz w wygodnej wersji do wydruku.

Samo żywienie z wykorzystaniem naszych surowych produktów jest bardzo proste: wystarczy, że pozostawisz je do rozmrożenia, a potem podasz. Pamiętaj o tym, że mielona dziczyzna, baranina, cielęcina oraz pozostałe karmy z naszego asortymentu, które u nas zakupisz, absolutnie nie powinny być gotowane! Nasz pokarm dla psa kupisz już w wersji gotowej do nałożenia do miski – a tempo, w którym z niej zniknie z pewnością Ci to potwierdzi!

Scroll to Top