BARF ®

MSM

BIO MSM + WITAMINA C.

MSM to organiczna siarka, znajdująca się także w komórkach ludzkich. MSM jest ma działanie przeciwzapalne i redukuje stany zapalne i reumatyczne w ścięgnach i mięśniach. Działa przeciw dysplazji w biodrach.

MSM można znaleźć zarówno w produktach pochodzenia zwierzęcego jak i roślinnego. W dzisiejszych czasach, gdzie intensywne przetwórstwo oraz uprawy rolne spowodowały, że organizm psa nie dostaje optymalnej dawki MSM, której potrzebuje. MSM funkcjonuje jako katalizator dla wielu funkcji i organów w organizmie psa.

MSM znamy jest także jako minerał piękności, bo bez MSM organizm psa nie byłby w stanie odnowić chrząstki, która jest podstawa w kościach, ścięgnach, zębach, skórze, włosia i paznokciach. Niedobór MSM może między innymi spowodować zapalenia, bole, reumatyzm, problemy z trawieniem, osłabiony system immunologiczny, sucha skóre i włos.

Skład w Bio MSM + Witamina C.

– Dzika róża, zawiera naturalna Witaminę C, która tworzy synergie z MSM. Dzika róża jest używana do zwalczania stanów zapalnych, reumatyzmu i bóli.

– Krzemionka – to własny minerał piękności w organizmie. Jest zawarta w kościach, tkankach, układzie krwionośnym oraz chrząstkach, gdzie daje siłę i elastyczność. Krzemionka jest ważna przy przyswajaniu innych minerałów.

– Korzeń Imbiru – to popularne warzywo, znane za  właściwości lecznicze. Działa przeciwzapalnie, redukuje bole reumatyczne, spuchnięcia, reguluje trawienie, system immunologiczny, zapobiega cukrzycy.

– Boswellia Serrata – ekstrakt z drzewa Boswellia ma szerokie zastosowanie przy bolach reumatycznych,  fibromialgii, a także przy zapaleniu stawów i mięśni.

– Rumianek – Łagodzi bóle, działa przeciwzapalnie. Pozytywnie działa na system nerwowy.

 Głóg – zwiększa przepływ krwi do stawów i mięśni. Polepsza prace serca.

– Flawonoidy i kwercetyny – naturalne składniki dające duże korzyści zdrowotne. Zawierają antyoksydanty.

Zawartość: MSM, dzika róża, krzemionka, korzeń imbiru, boswellia serrata, rumianek, głóg. Wszystkie składniki są do spożycia przez ludzi. Wyprodukowane w Danii.

Składniki odżywcze: Witaminy, minerały, flawonoidy i kwercetyny.

Proponowana dawka: ¼ łyżeczki na każde 10 kg masy ciała, lecz max. 1 cala łyżeczka dziennie. Podane ilości można podwoić przez pierwsze 2-4 tygodnie przy poważnych brakach. Można podawać od 2 miesiąca życia.

Forma: Proszek

Opakowanie: 150g + 450 g Przechowywać: W suchym miejscu w normalnej temperaturze.

Tagi:

Scroll to Top